Let's Wok

High heat, fast, fun, healthy, affordable are all words to describe wok cooking. It's great for one person or a large family and cleanup is a snap! With a few basic skills, it's easy to create your own wok recipes at home!

Supply fee $15

Tuition $35

Hours: 3