Cooking for One

Cooking for one can be hard when most recipes are for multiple people. Ditch the leftovers and take home recipes for single servings.

Supply fee $15

Tuition $35

Hours: 3

Request this Class

This class is not currently scheduled. If you are interested in this class, please let us know by completing the form below. We'll contact you when a new section of the class is scheduled.

Request this Class