Canning - Jams & Jellies

Just like grandma used to make, create fresh traditional jams and jellies to spread all year.

Supply fee $15

Tuition $35

Hours: 3

Request this Class

This class is not currently scheduled. If you are interested in this class, please let us know by completing the form below. We'll contact you when a new section of the class is scheduled.

Request this Class